Prace dzieci , grupa Misie

Grupa Misiów

Grupa „Misiów” liczy 25 dzieci, którymi opiekują się nauczycielki: pani Kasia i pani Ania, dzielnie pomaga im każdego dnia  pani Anetka .„Misie” są pogodne, ciekawe wszystkiego co ich otacza. Uwielbiają śpiewać i tańczyć.

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy

24 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W zabawie towarzyszyli nam ,,Kosmici”,  pan Sebastian i pani Ela. Dzieci przebrane były w różne, kolorowe stroje.

Czytaj więcej...

Koncert zespołu Metrum pt. ,, Nasze Beskidy"

W styczniu dzieci wzięły udział w koncercie zespołu Metrum pt.,,Nasze Beskidy”.W styczniu dzieci wzięły udział w koncercie zespołu Metrum pt.,,Nasze Beskidy”.Dzieci bawiły się i słuchały pięknych opowieści o Naszych Beskidach, oraz ochoczotańczyły przy dźwiękach znanych melodii.

Czytaj więcej...

Jasełka

W naszym przedszkolu Jasełka wpisały się na stałe w kalendarz ważnych uroczystości.14. grudnia w naszej grupie odbył się spektakl bożonarodzeniowy w wykonaniu grupy „Misiów”.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem to ważne wydarzenie dla każdego dziecka. 1. Grudnia nasze przedszkolaki miały okazję tego zaszczytu dostąpić i spotkać się z tak ważną osobistością, jaką jest Mikołaj.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

23 listopada przedszkolaki obchodziły w przedszkolu Dzień Pluszowego Misia.

Czytaj więcej...

Dogoterapia

      23 listopada grupę misiów odwiedził specjalny gość, prześliczna czekoladowa labradorka Ivet razem ze swoją opiekunką, Panią Jolą.

Czytaj więcej...

Festiwal piosenki patriotycznej

Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu odbył się „Festiwal piosenki patriotycznej”,  z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Czytamy dzieciom

Pewnego dnia grupę misiów odwiedziła mama Milenki. Pani Małgosia przyniosła ze sobą książki z bajkami oraz wierszykami.

Czytaj więcej...

Pasowanie

Dzień 25 października pozostanie na długo w pamięci dzieci z naszej grupy. Bo  właśnie tego dnia odbyła tak ważna przedszkolna uroczystość a mianowicie  „ Pasowanie na przedszkolaka.

Czytaj więcej...

Owocowy tydzień

W miesiącu październiku, w naszej grupie odbył się „Owocowy tydzień”, podczas którego dzieci utrwalały wiadomości na temat owoców.

Czytaj więcej...

Grupy Dzieci