W naszym przedszkolu Jasełka wpisały się na stałe w kalendarz ważnych uroczystości.14. grudnia w naszej grupie odbył się spektakl bożonarodzeniowy w wykonaniu grupy „Misiów”.

Na to przedstawienie  zostali zaproszeni rodzice małych aktorów.  Cała ta uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim gościom świąteczne życzenia i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia. Wszyscy widzowie oglądali jasełka z ciekawością i zainteresowaniem. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łza w oku ze wzruszenia. Po skończonych występach, cała publiczność nagrodziła dzieci gromkimi brawami. Dzieci również przygotowały dla rodziców prezenty, które wręczyły tuż po przedstawieniu.

Przedszkolaki wykazały się wspaniałą grą aktorską, a sceneria dopełniła całe to przedstawienie. Występ był ogromnym przeżyciem dla małych aktorów, jak również dla ich rodziców.