Prace dzieci , grupa słoneczka

Dzień Chłopaka

Kategoria: Przedszkole nr 1 Grupa Smerfy Opublikowano: poniedziałek, 02 październik 2017 Redaktor

29 września zorganizowaliśmy w naszej grupie niespodzianki dla chłopaków z okazji ich święta .

W tym dniu dziewczynki były miłe dla swoich kolegów. Wesoło bawiły się w rytm tanecznej muzyki, zapraszając kolegów do tańca. Następnie dziewczynki karmiły chłopaków słodkościami z zawiązanymi oczami, co wywołało wiele radości i śmiechu. Sprawdziliśmy  czy nasi panowie są szybcy i zwinni w konkursie z krzesełkami.  Później  zasiedliśmy do wspólnego biesiadowania z okazji Dnia Chłopaka. Na koniec dziewczynki złożyły chłopakom życzenia i wręczyły  przygotowane laurki z niespodzianką . Tak minoł  nam kolejny wesoły dzień w przedszkolu.

Zdjęcia z galerii

Odsłony: 169

Grupy Dzieci