Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia 2019 r. miała miejsce uroczystość, na którą dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków.22 stycznia 2019 r. miała miejsce uroczystość, na którą dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków.

Czytaj więcej...

Cztery pory roku

"Cztery pory roku" to improwizacja muzyczno-ruchowa,"Cztery pory roku" to improwizacja muzyczno-ruchowa,w której aktywnie uczestniczyły dzieci -aktorzy w przebraniach poszczególnych pór roku.

Czytaj więcej...

Niech żyje bal

"Niech żyje bal" - w tym roku dzieci bawiły się pośród morskich fal. Zostały zaproszone na statek"Niech żyje bal" - w tym roku dzieci bawiły się pośród morskich fal.

Czytaj więcej...

Przedstawienie u starszaków

Dzieci z grupy V  "Wesołe Skrzaty" zaprosiły dzieci z grupy II na przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka".

Czytaj więcej...

Baśnie i bajki

Podróż do świata baśni i bajek to fascynująca przygoda. Dzieci poznały wiele baśni i bajek oraz uczestniczyłyPodróż do świata baśni i bajek to fascynująca przygoda.

Czytaj więcej...

Zajęcia z psem

Dzieci z niecierpliwością czekają na zajęcia z czworonożnym przyjacielem. Tym razem rozpoznawały ślady różnych zwierząt.

Czytaj więcej...

Zajęcia otwarte

W czasie spotkania z rodzicami dzieci zaprezentowały krótki zimowo-świąteczny program artystyczny. Następnie uczestniczyły w zajęciu dydaktycznym i zabawach ruchowych.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem

4 grudnia to dzień, w którym odwiedził dzieci święty Mikołaj. Zanim jednak spotkał się z przedszkolakami, musiał odbyć długą drogę z przygodami, o czym dzieci dowiedziały się oglądając inscenizację teatralną.

Czytaj więcej...

Konkurs piosenki jesiennej

Udział w  KONKURSIE PIOSENKI JESIENNEJ  to kolejny występ  grupy Biedronek na przedszkolnej scenie. Tym razem dzieci nie tylko śpiewały, ale i grały na instrumentach perkusyjnych.   

Czytaj więcej...

Dzień pluszowego misia

23 listopada to dzień, którego bohaterem był pluszowy miś. Każde dziecko w tym dniu bawiło się swoją ulubioną maskotką.

Czytaj więcej...

11 listopada Święto Niepodległości

9 listopada w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji 100 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI . Każda grupa zaprezentowała piosenkę patriotyczną.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Policjantem

Spotkanie z policjantem było niezapomnianym przeżyciem.

Czytaj więcej...

Prezentacja Grupy Biedronek

Grupa II podczas przedszkolnej prezentacji wystąpiła w strojach biedronek. Słuchając piosenki śpiewanej przez dzieci każdy mógł się dowiedzieć, ile kropek ma biedronka i czy te kropki sprawiają jakieś kłopoty. Występ był udany i choć trema trochę dała o sobie znać, warto było wystąpić na małej przedszkolnej scenie.    

Grupy Dzieci