Spotkanie z rodzicami

12 czerwca Mrówki w przedszkolu miały odlotowe warsztaty😊. A to za sprawką  Pana Szeligi, który zaprezentował Przedszkolakom jak wyglądają i jak latają drony. 

Czytaj więcej...

Mam talent

10 czerwca odbył się konkurs, w którym wszyscy chętni mogli zaprezentować swoje talenty. Grupę Mrówek reprezentował Milan ze swoją mamą w wierszu „O Grzesiu kłamczuch”. GRATULUJEMY!

Wycieczka Żywiec - Manufaktura Czekolady

10 czerwiec to bardzo słodki dzień. Dzięki rodzicom grupa Mrówek pojechała na wycieczkę do „TOKO sweets” manufaktury słodyczy w Żywcu.

Czytaj więcej...

Warsztaty UNIKIDS

7 czerwiec to również ostatnie warsztaty UniKids. Na to spotkanie Pani Judyta przygotowała nie lada niespodziankę.

Czytaj więcej...

Dogoterapia

6 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie z Panią Jolą i Ivet. Dzieci utrwalały wszystkie wiadomości jakie dotyczą opieki nad psem. Dowiedziały się również co przygotować i jak spędzić upalne lato ze swoim psem.

Czytaj więcej...

Zagroda żubrów w Pszczynie

3 czerwca całe nasze przedszkole pojechało na wycieczkę do Pokazowej Zagrody Żubrów w Pszczynie. Celem wycieczki było przybliżenie dzieciom zagadnień z zakresu edukacji przyrodniczej, ekologii oraz ochrony środowiska.

Czytaj więcej...

Festyn rodzinny

1 czerwca nasze przedszkole zorganizowało w jaworzańskim amfiteatrze Festyn Rodzinny. W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty.

Czytaj więcej...

Tydzień sportu

W dniach 27- 31 maja w naszym przedszkolu w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich odbył się cykl zabaw, gier i zawodów sportowych.

Czytaj więcej...

Spotkanie z rodzicami

13 maj- tego dnia odwiedziła grupę Mrówek mama Piotrusia. Pani Szeliga przyszła z „całym warsztatem”. Zaprezentowała wykonane dzieła, a następnie nauczyła dzieci jak można wykonać biżuterię.

Czytaj więcej...

Warsztaty UNIKIDS

10 maj- to kolejne warsztaty naukowe. Przedszkolaki  grupy III tworzyły własną musującą kulę do kąpieli. To wyjątkowy kosmetyk naturalny, który umili kąpiel.

Czytaj więcej...

Święto Flagi

30 kwiecień- w ten dzień nasze przedszkole obchodziło Święto Flagi. Wszystkie przedszkolaki obejrzały film o „ Małym Patriocie”, z którym utrwaliły wiedzę o Polsce, jej barwach, hymnie.

Czytaj więcej...

Spotkania z rodzicami

16 kwiecień- Święta Wielkanocne tuż, tuż. Mrówki ponownie gościły stolarza Pana Musiał, z którym wykonywały wielkanocny stroik.

Czytaj więcej...

Wielkanocne spotkanie

15 kwiecień- przedstawienie „Przygoda pisanek”  zostało zorganizowane z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W kolorowej scenerii nawiązującej do wiosennej pory roku dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i teatralne. Piękne stroje (dzięki mamusi Majki), akcesoria i elementy dekoracyjne uświetniły ten wyjątkowy występ dzieci. Miłym akcentem tego spotkania były prezenty dla zaproszonych gości, wykonane samodzielnie przez dzieci w przedszkolu.

Grupy Dzieci