Festyn rodzinny

1 czerwca nasze przedszkole zorganizowało w jaworzańskim amfiteatrze Festyn Rodzinny. W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty.

Rodzina była więc motywem przewodnim festynu. Wszyscy jej członkowie, także babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie, mieli okazję wzmocnić swoje więzi rodzinne, zintegrować się podczas zabaw i wspólnego biesiadowania. Największym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa oraz licytacja. Panie kucharki oraz rodzice zadbali również o apetyt gości przygotowując pyszną grochówkę, bigos, pizzę, ciasta była kawa, herbata czy napoje, a dzieci które „doiły krowę” mogły ochłodzić się zimnymi lodami. Punktem kulminacyjnym były występy dzieci oraz teatrzyk „Księżniczka na ziarnku grochu „w którym aktorami byli rodzice.

Zdjęcia z galerii

Odsłony: 84