Dzień Flagi

W dniu 30 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Flagi. Nasza uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Polski. Następnie Pani Dorotka zaprezentowała krótki wiersz o symbolach narodowych.

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień wiosny

Nasze przygotowania do powitania wiosny zaczęły się tydzień wcześniej. Dzieci na zajęciach poznały wiersze i piosenki o tematyce wiosennej, rozwiązywały zagadki oraz wykonały prace plastycznych zgodnie z przerabianą tematyką. 

Czytaj więcej...

Koncert muzyczny

8 marca w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny. Zaproszeni muzycy zaprezentowali wszystkim dzieciom wiosenno- wielkanocny repertuar.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 21. stycznia w naszej grupie odbyła się jedna z ważniejszych uroczystości przedszkolnych, a mianowicie Dzień Babci i Dziadka. Na wstępie Pani  Dyrektor przywitała ciepłymi słowami wszystkich przybyłych gości i złożyła Im życzenia.

Czytaj więcej...

Zajęcia otwarte dla rodziców

 14 grudnia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w naszej grupie odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców, pt. „Podróż do Świątecznej Krainy”.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem to ważne wydarzenie dla każdego dziecka. 4. grudnia nasze przedszkolaki miały okazję tego zaszczytu dostąpić i spotkać się z tak ważną osobistością, jaką jest Mikołaj.

Czytaj więcej...

Dogoterapia

W miesiącu grudniu, po raz kolejny mieliśmy okazję gościć Panią Jolę z uroczymi pieskami  Ivet i Abi.

Czytaj więcej...

Dzień pluszowego misia

28 listopada w naszej grupie świętowaliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszowymi misiami.

Czytaj więcej...

Spotkanie z ratownikiem medycznym

W dniu 27. listopada w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z ratownikiem medycznym oraz strażakiem.

Czytaj więcej...

Dogoterapia w grupie pszczółek

  25 października przedszkolaków odwiedził specjalny gość, prześliczna czekoladowa labradorka Ivet wraz ze swoją opiekunką, Panią Jolą.

Czytaj więcej...

Grupy Dzieci