Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 17 października pozostanie na długo w pamięci dzieci z naszej grupy. Bo  właśnie tego dnia odbyła tak ważna przedszkolna uroczystość, a mianowicie  „ Pasowanie na przedszkolaka. Dla niektórych dzieci były to pierwsze publiczne występy, przed tak liczną publicznością- Panią Dyrektor i rodzicami.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez Panią Dyrektor  zgromadzonych gości. Następnie nasze „Pszczółki” zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były to piosenki, wierszyki i tańce. Po części artystycznej, Pani Dyrektor  dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz odrobinę słodkości.

Zdjęcia z galerii

Odsłony: 235