Wycieczka na Lotnisko w Aleksandrowicach

Lotnictwo Latanie… Podróże… - to pobudza wyobraźnię, rozbudza marzenia, skłania do stawiania pytań i szukania odpowiedzi.

Nasza Grupa miała okazję zobaczyć lotnisko w Bielsku-Białej (Aleksandrowicach) na żywo. Dzieci zwiedziły hangar ze szybowcami oraz małymi samolotami. Każdy przedszkolak mógł wsiąść do szybowca i przez chwilę pomarzyć o lataniu. Dzieci również przymierzały spadochron i obserwowały piękny górski krajobraz z wieży widokowej. Na zakończenie nie zabrakło pysznego poczęstunku przygotowanego przez mamę Roberta oraz wspólnej zabawy i oczywiście wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Roberta za zorganizowanie cudownej wycieczki i podzieleniem się z nami pasją jaką jest latanie szybowcem.

Zdjęcia z galerii

Odsłony: 150