Spotkania z rodzicami

W ramach działań profilaktycznych przedszkolaki z grupy "Pracowitych mrówek"

30 października odwiedziły gabinet stomatologiczny. Pan doktor Marek Korzan powitał nas bardzo serdecznie i zachęcił do zwiedzenia gabinetu stomatologicznego. Opowiedział o swojej pracy, zapoznał dzieci z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, sprzętem, urządzeniami i narzędziami dentystycznymi.

Czytaj więcej: Spotkania z rodzicami

Spotkania z rodzicami z cyklu „Każdy rodzic czyta dzieciom”

W obecnym roku szkolnym 25 października nasza grupa rozpoczęła cykl „Każdy rodzic czyta dzieciom”. Serię spotkań zainicjowała mama Oliwki pani Edyta Lemanik.

Czytaj więcej: Spotkania z rodzicami z cyklu „Każdy rodzic czyta dzieciom”

Gminna Biblioteka

24 października Grupa Pracowitych Mrówek po raz pierwszy w tym roku szkolnym odwiedziła Gminną Bibliotekę Publiczną. Niektóre przedszkolaki po raz pierwszy miały okazję odwiedzić tę skarbnicę wiedzy.

Czytaj więcej: Gminna Biblioteka

Prezentacja grupy

25 października to dzień, w którym każda z grup przedstawiała swoją nazwę. Nasza grupa IV Pracowite mrówki zaprezentowała się innym przedszkolakom wiersz, a następnie zaśpiewała piosenkę o mrówce porządkującej świat.

Czytaj więcej: Prezentacja grupy

Warsztaty Unikids

16 października- przedszkolaki z grupy IV brały udział w pierwszych warsztatach organizowanych przez Uniwersytet Dziecięcy. Na tym spotkaniu dzieci poznały magiczny lód, który nie powstaje z wody.

Czytaj więcej: Warsztaty Unikids