Pieczemy świąteczne pierniczki

Pewnego grudniowego dnia na nasze zajęcia zaprosiliśmy tatę Szymka, który jest kucharzem na wspólne pieczenie pierniczków. Dzieci po przywitaniu rodziców Szymka najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste  rączki.

Czytaj więcej: Pieczemy świąteczne pierniczki

Spotkanie z Mikołajem

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których króluje Mikołaj. Podczas oczekiwania na spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci wzięły udział w spektaklu muzycznym o dwóch misiach: Guciu i Luciu.

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem

Marchewkowy dzień

W pewien listopadowy poranek na naszych zajęciach zorganizowaliśmy  MARCHEWKOWY DZIEŃ. W  tym  wyjątkowym  dniu  dzieci  miały  okazję  dowiedzieć się  ciekawych  faktów związanych  z marchewką  oraz  poznać  jej  walory zdrowotne.

Czytaj więcej: Marchewkowy dzień

Święto Niepodległości.

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.

Czytaj więcej: Święto Niepodległości.

Pasowanie na przedszkolaka…

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa i niezapomniana w życiu każdego dziecka jak i rodzica uroczystość, która odbyła się w naszej grupie 24 października. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor witając przybyłych gości.

Czytaj więcej: Pasowanie na przedszkolaka…