Pasowanie na przedszkolaka…

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa i niezapomniana w życiu każdego dziecka jak i rodzica uroczystość, która odbyła się w naszej grupie 24 października. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor witając przybyłych gości.

Czytaj więcej: Pasowanie na przedszkolaka…

Jesień wśród Żabek….

Poprzez różnego rodzaju gry i zabawy, piosenki i wierszyki, kolorowanki, nasze małe przedszkolaki uczyły się rozpoznawać i nazywać poszczególne dary jesieni: warzywa, owoce i grzyby . Na naszych zajęciach m.in. wyklejaliśmy z kolorowego papieru jabłuszko i piękną, żółciutką gruszkę. Nasze najmłodsze dzieci doskonale wiedzą, że w darach jesieni z sadu i ogrodu znajdziemy same witaminki.  

Czytaj więcej: Jesień wśród Żabek….

Spotkanie z Policjantem…

Pewnego październikowego poranka do drzwi naszej sali zapukał Pan policjant – asp. Zbigniew Bohucki z Komisariatu Policji w Jasienicy, który był ogromną niespodzianką dla naszych małych przedszkolaków.

Czytaj więcej: Spotkanie z Policjantem…

Żabki najlepszymi kucharzami……

Nasze małe maluszki mimo, że mają dopiero 3 i 4 latka nie boją się żadnego wyzwania. Na naszych zajęciach wspólnie postanowiliśmy zrobić sałatkę owocową. Każdy przyniósł na zajęcia swoje ulubione owoce.

Czytaj więcej: Żabki najlepszymi kucharzami……

Pierwszy miesiąc w grupie Żabek już za nami…

 

Początki w przedszkolu bywają trudne lecz nasze maluchy dzielnie sobie radzą. Dużo zabawy, przyjazna atmosfera i ciekawe zajęcia są kluczowe dla adaptacji maluchów. Pierwszy miesiąc w przedszkolu był bogaty w różne emocje, ale minął naszym najmłodszym dzieciom bardzo szybko.

Czytaj więcej: Pierwszy miesiąc w grupie Żabek już za nami…

Więcej artykułów…