Spotkanie z Mikołajem

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których króluje Mikołaj. Podczas oczekiwania na spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci wzięły udział w spektaklu muzycznym o dwóch misiach: Guciu i Luciu.

Misie postanowiły oprowadzić nasze przedszkolaki po fabryce zabawek. Cóż to było za spotkanie! Nie zabrakło tańców, śpiewu i zabaw. Dzieci w finałowej części spektaklu nauczyły się rymowanki jak pakować prezenty, czego rezultatem była  wizyta Świętego Mikołaja.

Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. 

Zdjęcia z galerii

Odsłony: 65