Spotkanie z Mikołajem to ważne wydarzenie dla każdego dziecka. 1. Grudnia nasze przedszkolaki miały okazję tego zaszczytu dostąpić i spotkać się z tak ważną osobistością, jaką jest Mikołaj.

Wszystkie dzieci od samego rana czekały z niecierpliwością na gościa. Zanim jednak to nastąpiło, obejrzały przedstawienie, które opowiadało o zabawkach - prezentach, które Mikołaj rozdaje grzecznym dzieciom. Wszystkie przedszkolaki wspólnie wraz z zabawkami- aktorami bawili się do muzyki. Tuż po wspólnej zabawie pojawił się długo wyczekiwany gość - Mikołaj. Cała sala powitała przybysza  brawami i okrzykami. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Bardzo miłym akcentem na zakończenie tego spotkania, były wspólne, pamiątkowe zdjęcia z gościem.