Prace dzieci , grupa pszczółki

Dzień Babci oraz Dzień Dziadka

Dzień Babci oraz Dzień Dziadka, grupa pszczółek

 

"DZIEŃ BABCI ORAZ DZIEŃ DZIADKA."

W lutym w naszym przedszkolu świętowano Dzień Babci i Dziadka. Na zaproszenie dzieci przybyło liczne grono babć i dziadków.

Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. To był naprawdę wyjątkowy czas, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na poczęstunek oraz do wspólnych zabaw i tańców przy muzyce. Na koniec tego wyjątkowego spotkania dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Dziękujemy !!!

Zdjęcia w galerii

Odsłony: 360

Grupy Dzieci