Zajęcia otwarte dla rodziców

6 kwietnia 2017 roku zaprosiliśmy naszych rodziców do wspólnych zabaw świątecznych. Trzeba przyznać iż nasi goście dopisali i wspólnie razem mogliśmy uczestniczyć w tych wyjątkowych zajęciach.

Poznaliśmy i przedstawiliśmy bajkę wielkanocną, rozwiązywaliśmy świąteczne zagadki, bawiliśmy się w rytmach świątecznych piosenek i uczestniczyliśmy w zabawach tanecznych do muzyki. Dzieci doskonale wiedziały, co powinno znaleźć się w wielkanocnym koszyku, a kurczaki wykonane wspólnie z rodzicami były miłym rekwizytem podczas zabawy „Taniec szalonych kurczaków”. Nie zapomnieliśmy także o świątecznych życzeniach, a miły nastrój i ciepły uśmiech towarzyszył dzieciom do końca dnia. Zobaczcie jak wyglądały nasze zajęcia: