ZAJĘCIA EDUKACYJNE UNI KIDS

23 maja uczestniczyliśmy w kolejnych warsztatach edukacyjnych zatytułowanych „Pachnidło, czyli zaczarowany świat zapachów”.  

Podczas tych zajęć dzieci rozwiązały wiele zagadek związanych ze zmysłem węchu. Poznaliśmy sól morską. Testowaliśmy, ile zapachów każdy z nas zdoła odgadnąć. Zastanawialiśmy  się nad tym, po co są zapachy, jakie są ich rodzaje oraz co to jest  aromaterapia. Rozpoznawaliśmy różne zapachy: cynamon, lawendę, kawę, kokos, cytrynę i pomarańczę. Potem każdy wykonał zapachową sól do kąpieli. Jako, że  26 maja obchodziliśmy  Święto Mamy, efekty naszej pracy  były miłym, pachnącym prezentem, by zafundować Mamie niezwykłą aromatoterapię
w wannie. Dzieciom podobały się te zajęcia, w których uczestniczyły z wielką radością i zapałem .

Zdjęcia z galerii

Odsłony: 256

Grupy Dzieci