Dzień Kobiet i Mężczyzn

 

„DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN W MARCU OBCHODZIMY I MIŁE NIESPODZIANKI SOBIE ROBIMY” W pierwszych dniach marca miło spędzamy czas w przedszkolu przygotowując sobie wzajemnie niespodzianki.

To doskonały sposób kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych oraz rówieśników.

 Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień dla  kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Dzień wcześniej poznawaliśmy różne zawody wykonywane przez panie, rozwiązywaliśmy zagadki i łamigłówki, wykonywaliśmy kwiatowe bukiety techniką collagu.  8 marca chłopcy stanęli na wysokości zadania: złożyli wszystkim koleżankom życzenia i zaśpiewali piosenkę. Wspólne zabawy ruchowe z muzyką, słodkie kwiaty dla dziewczynek i słodkie medale dla chłopców, to tylko niektóre niespodzianki marcowych zajęć. Ponadto chłopcy wykazali się swoimi zdolnościami kulinarnymi; przygotowali samodzielnie  wafelki z powidłami jabłkowymi, a dziewczynki w zamian za smaczny poczęstunek narysowały portrety swoich kolegów. 

 


Zdjęcia w galerii

Odsłony: 384

Grupy Dzieci