Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

 

10 listopad zapisał się bardzo ważnym dniem w życia przedszkola. Tego dnia odbyło się uroczyste nadanie nazw poszczególnym grupom i włączenie dzieci do grona przedszkolaków - pasowanie na starszaka.

Była to impreza z udziałem dyrekcji przedszkola pani Jolanty Bajorek i zaproszonych rodziców. Uroczystość ta stworzyła okazję do zaprezentowania twórczej aktywności dzieci w sferze muzyczno - ruchowej. Słoneczka zaprezentowały swoje stroje no i oczywiście wykazały się znajomością kodeksu przedszkolaka. Uroczystość ta miała na celu: wspomaganie procesu adaptacji dzieci do przedszkola, nawiązanie bliższego kontaktu między dziećmi w poszczególnych grupach wiekowych. Ponadto stworzyła w przedszkolu atmosferę radości, przyjaźni, zaufania oraz wdrażała dzieci do przestrzegania przyjętych zasad i reguł postępowania. Każdy przedszkolak został zaprzysiężony przez panią dyrektor i otrzymał piękny dyplom. A to pamiątkowe zdjęcia z tej uroczystości, MY Słoneczka w całej okazałości:

 

Zdjęcia z galerii

Odsłony: 255

Grupy Dzieci