Świąteczne spotkanie z rodzicami

Dzieci potrzebują radosnej rodzinnej atmosfery, dlatego 14.12 2016 r. zorganizowaliśmy spotkanie świąteczne z rodzicami na terenie naszego przedszkola.

Słoneczka i Kotki zaprezentowały się w programie słowno - muzycznym "Boże Narodzenie w ludowej odsłonie". Mali artyści wspaniale wcielili się w swoje role, a kolorowe stroje, scenografia, tańce aniołków, pasterzy, świąteczne piosenki, kolędy oraz tańce regionalne uświetniły uroczystość. Pani dyrektor Jolanta Bajorek, nauczyciele wraz z dziećmi złożyli gorące życzenia. Do świątecznych życzeń dzieci dołączyły własnoręcznie wykonane choinki. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wszyscy staraliśmy się, aby te grudniowe dni z beztroskiego dzieciństwa zapisały się głęboko i szczęśliwie. To pamiątkowe zdjęcia z tego świątecznego spotkania:

Zachęcając wychowanków do uczestnictwa w świątecznych tradycjach staraliśmy się również zacieśnić więź pomiędzy środowiskiem lokalnym a przedszkolem. Przedszkolaki w przed dzień wigilii złożyły życzenia pracownikom Biblioteki Gminnej w Jaworzu.