Od początku stycznia przygotowujemy się do Dnia Babci i Dziadka. Tegoroczna uroczystość została trochę przesunięta ze względu na ferie zimowe.

Program słowno - muzyczny wymagał od nas wielkiego zaangażowania. Uczyliśmy się nowych piosenek, tańców, układów ruchowych. Przygotowywaliśmy prezenty dla kochanych dziadków. Dzieci rysowały także portrety swoich dziadków.

17.02.2017 r. o godz.14.00 rozpoczęliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Impreza odbyła się jak zwykle w jaworzańskiej strażnicy. Na zaproszonych gości czekało wiele niespodzianek. Tegoroczny program artystyczny przygotowany przez dzieci starsze był zatytułowany "Niespodzianka krasnoludków i słoneczne życzenia dla Babci i Dziadka" Starszaki spisały się na medal. Piękne kolorowe stroje, przedstawienie teatralne, piosenki, wiersze, tańce to tylko niektóre elementy tego spektaklu. Oto pamiątkowe zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości:

A to nasze wspólne zabawy taneczne z zaproszonymi gośćmi.

Ta niezwykła uroczystość, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków na długo pozostanie w naszej pamięci. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowania uroczystości Dnia Babci i Dziadka.