Zwracamy się z prośbą do rodziców dzieci, którzy zapisali dzieci na miesiąc sierpień do naszego przedszkola  - o przesłanie wyplenionych dokumentów na adres mailowy przedszkola : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ tj. wniosek ,oświadczenie/ Niezbędne również będzie zaświadczenie z zakładu pracy rodziców. Zaświadczenie to musi posiadać adnotację od pracodawcy, iż w/w pracownik nie przebywa na urlopie macierzyńskim, wychowawczym, bezpłatnym, zwolnieniu lekarskim oraz nie pracuje w formie zdalnej. Wszystkie dokumenty proszę przesłać do dnia 30.06.2020r. Dokumenty muszą być złożone również, przez rodziców, których dzieci uczęszczają już w miesiącu  czerwcu.

OŚWIADCZENIE RODZICÓW

WNIOSEK DLA RODZICÓW