Grupa „Pszczółek” liczy 25 dzieci, którymi opiekują się nauczycielki: pani Kasia i pani Dyrektor, dzielnie pomaga im każdego dnia  pani Ewa . „Pszczółlki” są pogodne, ciekawe wszystkiego co ich otacza. Uwielbiają śpiewać i tańczyć.

Podczas  dowolnej zabawy, dziewczynki  rysują, opiekują się lalkami, a chłopcy chętnie majsterkują albo budują ciekawe budowle z klocków. W naszej sali również  jest pełno gier, puzzli i układanek, z których dzieci chętnie korzystają. Podczas sprzyjających warunków atmosferycznych, przedszkolaki spędzają czas na spacerze lub w ogrodzie przedszkolnym. W czasie  pobytu w przedszkolu, dzieci nabędą nowe umiejętności albo będą doskonaliły poznane już wcześniej. „Pszczółki” będą miały również wiele okazji, aby wcielić się w rolę aktorów i wystąpić przed  liczną publicznością.

 

Odsłony: 301