Przedszkole nr 1 2019-2020 Grupa Pracowite Mrówki

Cześć, to my "Pracowite Mrówki" wspaniała gromada 5 i 6 - latków. Już kolejny rok chodzimy do przedszkola i czujemy tu się wspaniale. Jesteśmy koleżeńscy, uśmiechnięci i ciekawi świata. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza.

Dużo czasu spędzamy na nauce, wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu swoich umiejętności i zdolności. Doskonale znamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, jesteśmy dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Kochamy śpiewać i tańczyć, chętnie też malujemy, rysujemy i lepimy z plasteliny. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym.

Lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. Za rok powita nas szkoła więc poznajemy litery, liczby, rozwiązujemy zagadki i rebusy.

W naszej grupie pracują p. Rosita, p. Kasia.