Prace dzieci , wiewiórki

Bal karmawałowy

Kolejna impreza, jaka zapisał się na stałe w kalendarz uroczystości przedszkolnych to długo wyczekiwany przez dzieci „Bal karnawałowy” . Tego dnia sala przedszkolna zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Czytaj więcej: Bal karmawałowy

Dzień Babci i Dziadka

Styczeń jest szczególnym miesiącem dla naszych Babć i Dziadków. Są to osoby bardzo ważne w życiu każdego dziecka. Tak wiele Im nieraz zawdzięczają. Za ich dobroć       i miłość chcą w szczególny sposób podziękować . Dlatego dzieci z naszej grupy wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla swoich Babć i Dziadków uroczystość z przedstawienie zimowo - świąteczne.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka

Mali cukiernicy

W okresie przedświątecznym w naszej sali zapachniało pierniczkami. Przedszkolaki ,,zamieniły się” w małych cukierników.

Czytaj więcej: Mali cukiernicy

Spotkanie z ekologiem

W dniu 18 grudnia w naszej grupie odbyło się spotkanie z ekologiem. Podczas tego spotkania  dzieci dowiedziały się, jak należy prawidłowo dbać o Ziemię, aby ludzie  mogli żyć w zdrowym i czystym środowisku. Ponadto nasze przedszkolaki nauczyły się prawidłowej segregacji odpadów.

Czytaj więcej: Spotkanie z ekologiem

Górnik w przedszkolu

4 grudnia to dzień, w którym swoje święto obchodzą górnicy. Tato jednej z dziewczynek - Nadii L. – górnik, odwiedził w tym dniu dzieci z grupy III. Ciekawie opowiadał o swojej pracy, pokazał zdjęcia kopalni i maszyn górniczych, pozwolił przymierzyć górniczy kask i dotknąć najprawdziwszej bryły węgla, co szczególnie zainteresowało chłopców.

Czytaj więcej: Górnik w przedszkolu