Bal karmawałowy

       W karnawale same bale…

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci z niecierpliwością czekały na to, by móc zaprezentować swoje wymarzone stroje.

Czytaj więcej: Bal karmawałowy

Zimowe zabawy

ZIMOWE ZABAWY – czyli gdy na dworze smog i brak śniegu przedszkolaki w sali bawią się wspaniale nie próżnując wcale…

Czytaj więcej: Zimowe zabawy

Spotkanie z Mikołajem

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których króluje Mikołaj. Podczas oczekiwania na spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci wzięły udział w spektaklu muzycznym o dwóch misiach: Guciu i Luciu.

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem

Pieczemy świąteczne pierniczki

Pewnego grudniowego dnia na nasze zajęcia zaprosiliśmy tatę Szymka, który jest kucharzem na wspólne pieczenie pierniczków. Dzieci po przywitaniu rodziców Szymka najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste  rączki.

Czytaj więcej: Pieczemy świąteczne pierniczki

Dzień pluszowego misia w grupie Żabek

Pluszowy miś ma swoją historię, którą nie wszyscy znają. W 1902 roku prezydent Stanów Zjednoczonych Teodor Roosvelt wybrał się na polowanie, podczas którego postrzelono małego niedźwiadka. Prezydent nakazał uwolnić misia, a anegdota ta ukazała się w formie komiksu w amerykańskiej prasie.

Czytaj więcej: Dzień pluszowego misia w grupie Żabek