Początki w przedszkolu bywają trudne lecz nasze maluchy dzielnie sobie radzą. Dużo zabawy, przyjazna atmosfera i ciekawe zajęcia są kluczowe dla adaptacji maluchów. Pierwszy miesiąc w przedszkolu był bogaty w różne emocje, ale minął naszym najmłodszym dzieciom bardzo szybko.

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym szczególnym dniu dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu, radości oraz słodkiego poczęstunku. Na zakończenie dnia dzieci otrzymały medal SUPER PRZEDSZKOLAKA. Natomiast 30 września obchodziliśmy DZIEŃ CHŁOPAKAOd najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach

w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu dziewczynki wręczyły chłopcom koronę SUPER CHŁOPAKA, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały.  Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

A oto nasza foto-relacja z naszych wrześniowych dni w przedszkolu: