1.jpg

 

WSPANIAŁA GRUPA ŻABEK 

 

 

2.jpg

Grupa Żabki to dzieci w wieku 4 i 5 lat.  Żabki w nowym roku szkolnym uczą się zasad współżycia w grupie , samodzielności, oraz zawierają nowe znajomości. Są ciekawi świata i interesują się wszystkim, co ich otacza. Poznają nową salę przedszkolną i rówieśników, z którymi spotykają się codziennie. Dużo czasu spędzają na wspólnej zabawie, ale pamiętają również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Uczą się tańczyć, śpiewać, rysować i malować.
Propagują zdrowe nawyki żywienia, zdrowy styl życia i gdy tylko pogoda na to pozwala, wychodzą na spacer, by jak najlepiej poznać najbliższą okolicę, obserwują zmiany zachodzące w przyrodzie. W naszej grupie nigdy nie brakuje śpiewania i muzyki, która jest ważnym elementem każdego dnia w przedszkolu. Nasze panie są zawsze uśmiechnięte i mają przygotowany dla nas ciekawy program zabaw i zajęć dydaktycznych. Nowy rok szkolny będzie obfitował w niezapomniane, wspaniałe chwile spędzone wspólnie. A praca przyniesie nam satysfakcję i radość z poznawania pięknego świata.

Codziennie opiekuje się nami Pani Patrycja Kłaptocz oraz Pani Agnieszka Pomper.

O ład i porządek w naszej sali dba Pani Aleksandra Duszek.

3.jpg