Grupa Biedronki u parku

„Jesień, jesień, jesień, co nam dziś przyniesie? Pędzlem namaluje kolorowy świat…” Jesień, jak co roku zachwyca bogactwem smaków i kolorów! Korzystaliśmy z tego bogactwa podczas zajęć z grupą 4.

Dzień dyni grupa Biedronki

23 października dzieci z grupy 4 obchodziły „Święto Dyni”. Biedroneczki na długo zapamiętają ten magiczny dzień. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie w pomarańczowych, dyniowych strojach, a wejście do sali wprawiło całą grupę w niemały zachwyt.

„Marzycielska Poczta”  akcja charytatywna

„Marzycielska Poczta” to akcja charytatywna polegająca na pisaniu listów do przewlekle chorych dzieci.  Głównym celem akcji jest wspieranie psychiczne chorych dzieci poprzez wysyłanie im tradycyjnych listów. Na stronie internetowej Marzycielskiej Poczty znajdują się profile dzieci wraz z ich bezpośrednimi adresami domowymi. Przeglądać może je każdy  a zadaniem strony jest zachęcanie ludzi do wysyłania dzieciom pozdrowień.

Grupa Biedronki Czarodziejskie okulary

„Czarodziejskie okulary” towarzyszyły dzieciom podczas zajęcia, w czasie którego poznały litery „o, O”.  Wszystkie dzieci przekonały się,  że optymistyczne nastawienie do różnych wydarzeń podczas dnia, nie tylko w przedszkolu, wprowadza dobry nastrój, miłą atmosferę, pokonuje nieśmiałość i rozbudza wiarę we własne możliwości.

Dzień chłopaka w grupie Biedronek

30 września 2020r. był dniem niespodzianek dla… chłopców.  Z okazji Dnia Chłopaka otrzymali od dziewczynek życzenia oraz  pamiątkowe laurki. Wspólne zabawy przy muzyce oraz zabawa integracyjna  były dla dzieci źródłem radości a także wzmocniły więzi w grupie.