Mali artyści

W ramach realizacji tematu dnia: „Nocna tajemnica niezwykłej pracowni” dzieci poznały warsztat pracy artysty-malarza, „zwiedziły” w sali przedszkolnej galerę reprodukcji obrazów znanych artystów, poznały technikę malowania na płótnie malarskim  (wspólnie namalowany obraz farbami akrylowymi: „Kwiaty”).

Eksperymenty w Grupie Biedronek

„Eksperymenty z wodą i śniegiem” to krąg tematyczny, w ramach którego zaproponowano dzieciom ciekawe zajęcia. Przez kilka dni sala przedszkolna pełniła funkcję małego laboratorium, a dzieci stały się małymi badaczami.

Grupa Biedronki Królewski bal

Dziś na wzgórzu w naszym zamku odbył się królewski bal…

Mości Panowie, wielmożne Panie!

walentynki , grupa Biedronki

„ Każdy serce już rysuje, komuś dzisiaj podaruje” to fragment piosnki, którą przedszkolaki radośnie śpiewały, pląsając i bawiąc się wesoło w przeddzień Walentynek.  W tym dniu dzieci nie tylko wykonywały prace plastyczne i graficzne związane z Walentynkami, także przeliczały i dodawały sylwety serduszek, układając pierwsze działania matematyczne.

Kolędowanie w grupie Biedronek

19 stycznia 2021r dzieci z grupy IV miały okazję uczestniczyć w uroczystym kolędowaniu. Muzyczno-ruchowa zabawa „Łańcuch choinkowy” wprowadziła wszystkich w miłą, świąteczną atmosferę.