Dzień Dinozaura

W dniu 26 lutego w naszej grupie obchodziliśmy ,,Dzień Dinozaura”. Przedszkolaki udały się w podróż do czasów prehistorycznych.  Oglądały dinozaury, poznały historię dawnych gadów, dowiedziały się jak wyglądały i kiedy żyły.

Misie lubią się bawić

Zabawa to bardzo ważny element rozwoju dziecka. To nie tylko radość u dziecka ale także nauka poprzez zabawę.

Bajkowy bal

Karnawał to czas zabaw i balów, dlatego 2 lutego w przedszkolu odbył się bajkowy bal. Tego dnia w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Muzyczne opowieści

Podczas zajęć związanych z muzyką przedszkolaki poznawały instrumenty muzyczne. Wysłuchały wiersza ,,Koncert w studiu”, a także wysłuchały fragmentów nagrania orkiestry.

Świąteczny czas w naszej grupie

Grudzień to czas przygotowań do świąt. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, podczas których ustroiły pięknie choinkę, wykonały świąteczne dekoracje, ozdabiały pierniczki, które wręczyły swoim rodzicom.