Wigilia Pracowitych mrówek

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w grupie Pracowitych Mrówek zakończyła wspólna wigilia, która odbyła się 22 grudnia. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzeń oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. Oczywiście nie zabrakło pod choinką drobnych upominków dla rodziny. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Talent „Muzyka” Pracowite Mrówki

17 grudnia Pracowite Mrówki podjęły kolejne wyzwanie. Realizując program „Zdolniacha” zdobywały kolejny z talentów „Muzyka”. Każdy z artystów zaprezentował swoje zdolności muzyczne, jedne z dzieci śpiewały inne grały na instrumentach.

Mikołąjki 2020

Wreszcie nadszedł dzień, na który dzieci czekały z utęsknieniem cały rok – do naszego przedszkola przybył św. Mikołaj. Emocji było mnóstwo. Jednak w tym roku ten dzień wyglądał nieco inaczej.

Uśmiech dla innych

Dzieci z grupy Pracowitych Mrówek wykonały świąteczne kartki na konkurs, które potem były przesłane starszym osobom w domach opieki z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Dzień pluszowego misia

25 Listopada dzieci z grupy Pracowitych Mrówek obchodził światowy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.