Grupa Wiewiórki dzień eksperymentów

2 marca obchodziliśmy w naszej grupie „Dzień Eksperymentów”. Głównym celem tego typu zajęć było zaciekawienie dzieci zachodzącymi zjawiskami w otaczającym ich świecie. Mali badacze mieli okazję przeprowadzać pod kierunkiem nauczyciela  proste doświadczenia i eksperymenty oraz obserwacje, jak również stawiać hipotezy i sprawdzać ich prawdziwość.

Grupa Wiewiórki dzień dinozaura

26 lutego „Wiewiórki” obchodziły Dzień Dinozaura. W tym dniu rozmawialiśmy na temat tych niezwykłych gadów, które fascynują dzieci, skrywają wiele tajemnic, zaskakują swoim wyglądem  i wielkością.

Dzień Babci i Dziadka

W tym roku ze względu na obostrzenia sanitarne, nie odbyła jedna z ważniejszych uroczystości przedszkolnych, a mianowicie Dzień Babci i Dziadka. Dlatego, w dniu  21 stycznia roku nasze „Wiewiórki” przygotowały dla swoich ukochanych Babć i Dziadków krótki występ artystyczny, który został umieszczony przez Panią Dyrektor na Facebooku.

Grupa Wiewiórki bal karnawałowy

Karnawał to okres  wspaniałych  zimowych balów i zabaw. Właśnie wtedy małe dziewczynki mają okazję zamienić się w księżniczki, a chłopcy w superbohaterów.

Grupa Wiewiórki Mikołajki

4 grudnia do naszego przedszkola przybył długo wyczekiwany przez dzieci gość- Mikołaj. Ten dzień, jak co roku był dla przedszkolaków był pełen emocji.