Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci. Baśnie i bajki są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć, wrażeń i sposobem wzbogacania wyobraźni. Bajka towarzyszy nam już od najmłodszych lat.

Żabki robią pyszne kompoty

W związku z realizowanym w przedszkolu tygodniowym tematem dotyczącym zapasów na zimę, przedszkolaki postanowiły przygotować pyszne kompoty. Mali kucharze  spróbowali zamknąć trochę lata w słoiczkach, pod postacią pysznych owocowych kompotów. Z wielkim zaangażowaniem dzieciaki przygotowywały owoce, wrzucały je do słoiczków utrwalając liczebniki porządkowe i asystowały przy kolejnych etapach produkcji.

Jesienne spacery Grupa Żabki

W październiku dzieci z grupy „Żabki” często wychodziły na świeże powietrze, aby podziwiać piękną jesienną aurę Jaworza. Podczas spacerów nasze przedszkolaki utrwalały zasady bezpiecznego poruszania się ulicami naszej miejscowości.

Grupa Żabki obchodzi dzień przedszkolaka

18 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który co roku przypada na 20 września. Nasze cudowne przedszkolaki celebrowały swoje święto. Wspólne gry, zabawy i konkursy dostarczyły mnóstwo emocji i uśmiechu. Nie zabrakło także energicznej muzyki, która porwała wszystkich do tańca. Każdy dzielny przedszkolak został odznaczony medalem. To był wyjątkowy dzień!