Grupa żabki Dzień Dinozaura

Tego dnia rozmawialiśmy o prehistorycznych stworach, które kiedyś zamieszkiwały naszą planetę. Poznawaliśmy historię dinozaurów- dowiedzieliśmy się jak wyglądały i czym się żywiły oraz jak wyginęły. ,,Żabki” zamieniły się w tyranozaury i podążały śladami prehistorycznych stworzeń.

Tłusty czwartek w Grupie żabek

Dzieci w tym dniu poznały tradycję i obrzędy związane z tym świętem. Odbyły się zabawy muzyczno-ruchowe, taneczne oraz zabawy plastyczne.

Dbamy o ptaki zimą

Często gdy nachodzi zima poruszamy z dziećmi tematy dotyczące pomocy zwierzętom, które niejednokrotnie w ciężkich, zimowych warunkach muszą zdobywać pożywienie.

Grupa Żabki W karnawale same bale….

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień.

Świąteczny czas w naszej grupie

04 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo oczekiwany gość – św. Mikołaj. Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania na ich twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał paczki.