Przedszkole nr 1

27 lutego obchodziliśmy DZIEŃ DINOZAURA. Okazało się, że  te prehistoryczne stworzenia bardzo fascynują dzieci, które z wielkim zainteresowaniem zdobywały o nich  wiadomości, oglądając książki o dinozaurach  oraz słuchając ciekawostek o ich życiu.

Przedszkole nr 1

17 lutego obchodziliśmy w naszej grupie nietypowe święto- ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA. Dzieci upodobniły się do tych czworonożnych przyjaciół przez założenie opaski z kocimi uszkami, wesoło bawiły się przy muzyce, poznały kocie zwyczaje oraz rozmawiały o sposobach pielęgnacji i opieki.

Przedszkole nr 1

WALENTYNKI w przedszkolu to idealna okazja by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem. To  także wspólne zabawy, które wspaniale integrują grupę.

Przedszkole nr 1

Pizza to jedna z najpopularniejszych potraw na świecie, którą uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli. Z okazji DNIA PIZZY dzieci dowiedziały się,  w jaki sposób powstaje pizza.

Mikołaj w grupie biedronek

5 grudnia 2022r dzieci z niecierpliwością oczekiwały św. Mikołaja. Wcześniej  przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały inscenizację o zabawkach, które marzyły o tym, aby stać się prezentami dla dzieci.

Przedszkole nr 1

29  listopada 2022r w szkole odbył się koncert  góralskiego zespołu BESKIDZCY ZBÓJE”.  Dzieci miały okazję poznać kulturę, muzykę, instrumenty oraz gwarę góralską.

Grupa Biedronki

25 listopada to DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola swoje maskotki, które z dumą prezentowały swoim rówieśnikom.

grupa biedronki

21 listopada 2022r w przedszkolu odbył się PATRIOTYCZNY KONCERT MUZYCZNY. Dzieci wędrowały muzycznym szlakiem wzdłuż Wisły poznając kulturę i tradycje poszczególnych regionów  Polski.

11 listopada

9 listopada 2022r w naszym przedszkolu obchodzono Święto Niepodległości. Uroczystą akademię rozpoczęto odśpiewaniem  hymnu Polski.

Przedszkole nr 1

W naszym przedszkolu dzieci świętowały już DZIEŃ JABŁKA, DZIEŃ DRZEWA,  nadeszła więc   pora, by ogłosić DZIEŃ DYNI! Święto to obchodziliśmy w piątek 28 października.

Przedszkole nr 1

26 października w grupie 1 odbyła się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA. Była to bardzo ważna chwila zarówno dla dzieci, jak i  kadry przedszkolnej oraz rodziców.