Przedszkole nr 1

9 listopada obchodziliśmy w przedszkolu rocznicę odzyskania Niepodległości Polski. W tym dniu ubrani w barwy biało-czerwone wystąpiliśmy na uroczystej akademii Dnia Niepodległości Polski.

dzień dyni

28 października zorganizowaliśmy sobie DZIEŃ DYNI. W tym dniu ubraliśmy się w kolorach dyni i założyliśmy dyniowe czapeczki.

Owocowa uczta w grupie smerfów

Omawiając tematykę jesiennych zbiorów z sadu i ogrodu, zgromadziliśmy okazy jesiennych owoców i warzyw.

Korzystając z pięknej pogody jesiennej 18 października, nasza grupa pojechała na wycieczkę do Pszczyny. Dojechaliśmy tam autokarem  i z parkingu ruszyliśmy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy. 

W bibliotece grupa smerfy

13 października wybraliśmy się z wizytą do Gminnej Biblioteki w Jaworzu. Panie bibliotekarki powitały nas z uśmiechem .

Dzień drzewa grupa Smerfy

10 października obchodziliśmy w przedszkolu DZIEŃ DRZEWA. Bawiliśmy się przy muzyce wykorzystując jesienne liście, zamieniliśmy się w drzewa.

Dzień uśmiechu grupa smerfy

7 października obchodzony jest DZIEŃ UŚMIECHU. W tym dniu wesoło bawiliśmy się przy radosnej muzyce. Radosnej zabawie i uśmiechów nie było końca . Zrobiliśmy sobie śmieszne zdjęcia, uwieczniając nasze uśmiechy.

Warsztaty z bańkami grupa smerfy

5 października odbyły się nasze pierwsze warsztaty naukowe z bańkami mydlanymi. Na początku wszyscy ubraliśmy fartuszki ochronne jak to w prawdziwym laboratorium robią naukowcy.

Dzień chłopaka grupa smerfy

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka w przedszkolu. W tym dniu przygotowaliśmy niespodzianki dla chłopaków. Nasi panowie mogli wykazać się zręcznością i sprytem w konkursach , a dziewczynki im kibicowały.

Dzień jabłka grupa smerfy

28 września obchodziliśmy „DZIEŃ JABŁKA.” W tym dniu każdy przyniósł do przedszkola jabłko. Najpierw oglądaliśmy jabłka, jaki mają kształt, kolor ; jaki mają smak i jak wyglądają jabłka w środku.

Spotkanie z psem

26 września do naszego przedszkola  przyszła pani Jola z pieskiem o imieniu IVET. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny dlatego na nowo powitaliśmy naszego pupila. Każdy mógł przywitać się z Ivet  przybijając piątkę, beczkę lub przez podanie łapy. Ćwiczyliśmy z pieskiem aportowanie i rzucanie piłki. Za wykonane zadanie nagradzaliśmy pieska smaczkami.