Przedszkole nr 1

14 lutego obchodziliśmy WALENTYNKI. Był to dzień życzliwości i uprzejmości dla ulubionych kolegów, przyjaciół. Wspólnie bawiliśmy się przy muzyce tanecznej z balonami, sercami.

Przedszkole nr 1

9 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Pizzy. Ten włoski przysmak znają wszyscy. Poznaliśmy jak powstaje pizza, z czego można ją zrobić, jakie są jej rodzaje. Układaliśmy pizzę z puzzli, komponowaliśmy własne pizze na ekranie .Wyczarowaliśmy ogromną pizzę z chusty animacyjnej. Na  zakończenie wykonaliśmy pracę plastyczną.

Przedszkole nr 1

W lutym zaprosiliśmy do przedszkola naszych dostojnych gości : babcie i dziadków. Z okazji ich święta przygotowaliśmy naszym kochanym Babciom i Dziadkom program artystyczny pt. „ Jak babcia z dziadkiem się poznali.”

Przedszkole nr 1

2 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy Przebierańców. W tym dniu w przedszkolu pojawiły się różne postacie bajkowe , dzieci w kolorowych strojach balowych.

Przedszkole nr 1

Ponownie spotkaliśmy się w styczniu na naszych warsztatach naukowych. Tym razem robiliśmy musujące kule do kąpieli.

Przedszkole nr 1

Okres przedświąteczny to czas przygotowań do Bożego Narodzenia. Dlatego postanowiliśmy upiec świąteczne pierniczki. Z przygotowanego ciasta wykrawaliśmy foremkami różne kształty ciasteczek.

Przedszkole nr 1

5 grudnia do naszego Przedszkola przybył długo oczekiwany przez dzieci gość.  Najpierw przenieśliśmy się do fabryki zabawek Świętego Mikołaja.

Przedszkole nr 1

30 listopada jak tradycja każe odbyły się w naszej grupie Wróżby Andrzejkowe. Wróżyliśmy sobie losując magiczne karty z symbolami, żeby dowiedzieć się co nas czeka w przyszłości.

Przedszkole nr 1

24 listopada odwiedziliśmy Gminną Bibliotekę w Jaworzu. Tym razem pani Małgosia, opowiedziała nam o historii powstania Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy w przedszkolu DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. W tym dniu każdy mógł przynieść do przedszkola swojego ulubionego misia. Oglądaliśmy misie, porównywaliśmy. Układaliśmy misiowe puzzle.

Magiczne warsztaty

23 listopada odbyły się nasze kolejne warsztaty . Tym razem w naszym tajemnym laboratorium działy się czary. Z naszych mikstur powstawały magiczne płyny.