REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Kierując się ZARZĄDZENIEM WÓJTA GMINY JAWORZE z dnia 20 stycznia 2020r. informujemy, że składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów rekrutacyjnych będzie się odbywać  w terminie: od dnia 15.02.2021r. do 05.03.2021r. Wypełnione dokumenty należy złożyć  w podanym terminie w  przedszkolu.

Wnioski i deklaracje prosimy pobrać ze strony internetowej przedszkola i już wypełnione dostarczyć do placówki.

Wnioski pobierają rodzice ,którzy chcą po raz pierwszy zapisać dziecko do przedszkola; deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego pobierają rodzice ,których dzieci już uczęszczają do przedszkola.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z treścią formularzy.

Zarządzenia  do pobrania

Zarządzenie Wójta Gminy Jaworze - w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2021-2022

Zarządzenie Wójta Gminy Jaworze w sprawie wzoru wniosku zgłoszenia do przedszkola

Zarządzenie Nr 2-2021 Dyrektora Publicznego Przedszkola Samorządowego nr1 w Jaworzu