Dzień Chłopaka w Przedszkolu Nr 1 w Jaworzu

Dzień Chłopaka w Przedszkolu Nr 1 w Jaworzu

W dniu 30 września dzieci z Przedszkola nr 1 w Jaworzu z  radością obchodziły dzień chłopaka. Przedszkolaki z grupy pierwszej (trzylatki) brały udział w zabawach ruchowych, które wywołały u dzieci wiele uśmiechu na twarzy i pozytywnych emocji.  Chłopcy z grupy drugiej (czterolatki) brali udział w zawodach sprawnościowych, aby zaimponować swoim koleżankom i wykazać swoje umiejętności sprawnościowe w tym rzuty do celu oraz pokonywanie toru przeszkód. Po emocjonujących zabawach dziewczynki poprosiły swoich kolegów do tańca w rytm piosenki jesiennej.

Zdjęcia z galerii

Na koniec tego radosnego dnia dziewczynki wykonały dla swoich kolegów medale „Super Chłopaka” oraz „korony”, które uroczyście wręczyły im składając przy tym życzenia. Obchodzenie tego święta przyczyniło się do integracji dzieci w każdej  grupie oraz pozwoliło wszystkim przedszkolakom poczuć radość z obdarowywania i sprawiania tym samym przyjemność drugiej osobie.  

Nauczycielka :Agnieszka Pomper