100 rocznica odzyskania Niepodległości

9 listopada z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości w naszej grupie wiele się działo.

Nasze Mróweczki przygotowywały się do obchodów tak ważnego Święta dużo wcześniej ucząc się wszystkich zwrotek Hymnu Narodowego, ucząc się na zajęciach o symbolach narodowych, o patriotyzmie ucząc się wiersza „Katechizm” a także przygotowując prace plastyczne m.in. flagę złożoną z odbić naszych dłoni, ponieważ naszą Ojczyznę chcemy tworzyć wspólnie. Na początku obchodów 9 listopada każda grupa zaprezentowała się w przygotowanej piosence – nasza grupa zaśpiewała piosenkę pt. „Różna Polska”. Po części artystycznej wszystkie przedszkolaki w pochodzie udały się przed pomniki narodowe znajdujące się na terenie Gminy Jaworze, czcząc w ten sposób pamięć bohaterów walczących o wolność Polski. Gośćmi honorowymi naszej uroczystości byli st. sież. sztab. Kazimierz Kwaśniewski, wójt dr Radosław Ostałkiewicz i w-ce wójt Anna Skotnicka-Nędzka.

Odsłony: 144