„Wiewiórki” to grupa ciekawych świata 4-latków. W roku szkolnym 2019/2020 grupą tą opiekują się nauczycielki: pani Ania oraz pani Kasia, dzielnie pomaga im pani Aneta.

Podczas pobytu w przedszkolu, dzieci uczestniczą w ciekawych zajęciach dydaktycznych, częstych spacerach, spotkaniach z zaproszonymi gośćmi. Rozwój fizyczny rozwijany jest u przedszkolaków poprzez ćwiczenia gimnastyczne w sali, w ogrodzie przedszkolnym czy boisku szkolnym, jak również w trakcie codziennych zabaw muzyczno-ruchowych.

W czasie zabaw dowolnych dzieci układają puzzle, rysują, kolorują, wycinają. Chętnie korzystają z różnych kącików tematycznych dostępnych w sali.

Dzieci ponadto uczestniczą w zajęciach dodatkowych oferowanych przez przedszkole, tj. z rytmiki, warsztatów naukowych czy dogoterapii.

Wierszyk grupowy naszych „Wiewióreczek”

Nasz grupa to „Wiewiórki”,

Skoczne, zwinne jak kangurki.

Skończyliśmy z leżakami,

Już jesteśmy średniakami!

Uwielbiamy psoty, figle,

Ale uczymy się też pilnie!

Chętnie jedzonko zjadamy,

By nie zasmucać taty i mamy.