Jaworkowy Zakątek Zabaw projekt nr 1o

Aby zagłosować należy wypełnić kartę do głosowania, następnie dostarczyć ja do Urzędu Gminy.

Karta do głosowania dostępna jest poniżej.

KARTA DO GŁOSOWANIA

Głosowanie odbywa się poprzez oddanie głosu na karcie do głosowania osobiście w Urzędzie Gminy w pokoju 106 w godzinach pracy Urzędu lub drogą elektroniczną – poprzez wysłanie prawidłowo wypełnionej karty do głosowania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do poprawnego wypełnienia karty należy użyć programu „Acrobat Reader”,
który możecie Państwo pobrać TUTAJ.

Głosowanie na projekty obywatelskie trwa:

1)      w trybie głosowania osobistego: od 3 kwietnia 2018 roku do 27 kwietnia 2018 roku.

2)      w trybie głosowania elektronicznego: od 3 kwietnia 2018 r. do 29 kwietnia 2018 r. (do godz. 23:59).

Nie dopuszcza się możliwości głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego przez pełnomocnika.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT BUDŻETU OBYWATELSKIEGO MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ.