W dniu 3 listopada w grupie misiów obchodziliśmy dzień dyni. Święto dyni  rozpoczęliśmy ,,dyniowym powitaniem”. Przedszkolaki dowiedziały się, że dynia jest zdrowym warzywem i można z niej przygotować  wiele dań.

Nie zabrakło również zabaw ruchowych: dyniowe kręgle, skoki przez dynie, a także dyniowy slalom i przechodzenie przez szarfy oraz zabaw matematycznych: przedszkolaki klasyfikowały dynie według wielkości, szeregowały dynie od najmniejszej do największej, przeliczały.  Dzieci były również ciekawe: Co ukrywa w środku dynia? Na koniec zajęć powstała dynia, która została wykonana techniką wydzieranki. Było wiele radości i świetnej zabawy.

Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Misie
Dzień dyni
Previous Next Play Pause