Jesienna pogoda to jeden z tematów realizowanych podczas zajęć. Dzieci rozpoznawały symbole pogody, rozwiązywały zagadki słowne związane z ubiorem podczas deszczu, były również zabawy matematyczne z kaloszami.

Podczas zabaw towarzyszyła przedszkolakom ,,Deszczowa piosenka”. Dzieci wzięły udział w eksperymencie z wodą. Na zakończenie zajęć misie wybrały się na spacer, podczas którego szukały oznak jesieni, zwracały uwagę na spadające liście, obserwowały pogodę.

Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Jesienna pogoda
Grupa Misie
Jesienna pogoda
Previous Next Play Pause