30 września obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Chłopaka .W tym dniu przygotowaliśmy niespodzianki dla chłopaków. Nasi panowie musieli wykazać się zręcznością i sprytem w konkursach, a dziewczynki im kibicowały .Następnie dziewczynki obdarowały swoich kolegów prezentami – medalami „SUPER CHŁOPAKA”. Oczywiście nie zabrakło w tym dniu także wspólnych tańców i słodkiej niespodzianki.

 

Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
Pracowite Mrówki
Dzień chłopaka
Previous Next Play Pause