15 września obchodziliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności i zabawy, a wszystkie podejmowane działania służą pomocą w odkrywaniu talentów i mocnych stron dziecka. W tym dniu wszyscy ubraliśmy się w kropki a głowy ozdobiliśmy także kolorowymi kropkami. Wspólnie bawiliśmy się przy muzyce, tańczyliśmy. Na koniec zabaw wykonaliśmy różne prace plastyczne kropkami: odbijaliśmy kolorowe kropki na jesiennych drzewach oraz wyklejaliśmy kolorowe kropki z plasteliny na listkach.

Dzień kropki
Pracowite Mrówki
Dzień kropki
Dzień kropki
Pracowite Mrówki
Dzień kropki
Dzień kropki
Pracowite Mrówki
Dzień kropki
Dzień kropki
Pracowite Mrówki
Dzień kropki
Dzień kropki
Pracowite Mrówki
Dzień kropki
Dzień kropki
Pracowite Mrówki
Dzień kropki
Dzień kropki
Pracowite Mrówki
Dzień kropki
Dzień kropki
Pracowite Mrówki
Dzień kropki
Dzień kropki
Pracowite Mrówki
Dzień kropki
Previous Next Play Pause

W tym roku będziemy rozwijać swoje talenty w różnych dziedzinach i wykonywać raz w miesiącu zadania rozwijające naszą kreatywność, za które będziemy zdobywać punkty.  Zadania są do wykonania lub przygotowania w domu pod kierunkiem rodziców. Zdobyte punkty w ciągu roku pozwolą nam zdobyć tytuł Mistrza Talentów.