„My chłopcy, dziewczynki mamy słodkie minki. Do „jedynki” chodzimy świetnie się bawimy…” takimi słowami 18 września Pracowite Mrówki zostały pasowane na przedszkolaka.  Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki, piosenki ilustrowane ruchem.

Pasowanie na przedszkolaka
Pracowite Mrówki
Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na przedszkolaka
Pracowite Mrówki
Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na przedszkolaka
Pracowite Mrówki
Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na przedszkolaka
Pracowite Mrówki
Pasowanie na przedszkolaka
Previous Next Play Pause

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal pasowania.