Święto Niepodległości

 

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny.  W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych.

Dlatego 12 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia. Wszystkie dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście w biało- czerwonych strojach. Wszyscy razem uroczyście zaśpiewaliśmy nasz hymn państwowy, recytowaliśmy wiersz małego patrioty „Polak Mały.” Wykonaliśmy biało-czerwone flagi, które wykorzystaliśmy do piosenki pt. „Biało- czerwona.” oraz pracę plastyczną. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Dzień Niepodległości  Polski był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu .

Święto Niepodległości
Pracowite Mrówki
Święto Niepodległości
Święto Niepodległości
Pracowite Mrówki
Święto Niepodległości
Święto Niepodległości
Pracowite Mrówki
Święto Niepodległości
Święto Niepodległości
Pracowite Mrówki
Święto Niepodległości
Święto Niepodległości
Pracowite Mrówki
Święto Niepodległości
Previous Next Play Pause