Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w grupie Pracowitych Mrówek zakończyła wspólna wigilia, która odbyła się 22 grudnia. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzeń oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. Oczywiście nie zabrakło pod choinką drobnych upominków dla rodziny. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Wigilijka Pracowitych Mrówek
Pracowite Mrówki
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Pracowite Mrówki
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Pracowite Mrówki
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Pracowite Mrówki
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Pracowite Mrówki
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Pracowite Mrówki
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Pracowite Mrówki
Wigilijka Pracowitych Mrówek
Previous Next Play Pause