23 marca grupa Pracowitych Mrówek włączyła się w obchody „Dnia Kolorowej Skarpetki” Podczas krótkiej pogadanki udało nam się ustalić, że każdy z nas jest na swój sposób inny, różnimy się pod wieloma względami i ta inność i różnorodność jest naturalną rzeczą.

Osoby z Zespołem Downa żyją wśród nas. Tak jak my bawią się, śmieją i spełniają swoje marzenia - bez względu na różnicę w liczbie chromosomów. Dopełnieniem obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa było założenie dwóch niepasujących skarpetek, symbolizujących niedopasowane chromosomy oraz ciekawe zajęcia. W ten sposób chcieliśmy pokazać, że integrujemy się z osobami z Zespołem Downa i ich rodzinami.

Dzień kolorowej skarpetki
Grupa pracowite Mrówki
Dzień kolorowej skarpetki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa pracowite Mrówki
Dzień kolorowej skarpetki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa pracowite Mrówki
Dzień kolorowej skarpetki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa pracowite Mrówki
Dzień kolorowej skarpetki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa pracowite Mrówki
Dzień kolorowej skarpetki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa pracowite Mrówki
Dzień kolorowej skarpetki
Previous Next Play Pause