Karnawał to okres  wspaniałych  zimowych balów i zabaw. Właśnie wtedy małe dziewczynki mają okazję zamienić się w księżniczki, a chłopcy w superbohaterów.

Bal karnawałowy w przedszkolu jest nieodłącznym elementem dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą formą rozrywki przez dzieci , dostarcza ona wielu przeżyć, radości,  zadowolenia. 2 lutego nasza sala tego dnia zamieniła się w „Mroźną Krainę”. Wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci wraz panią przebrane w kolorowe stroje, przy dźwiękach muzyki bawili się wspaniale. Dziś pozostały nam tylko wspomnienia, które nam będą towarzyszyły do następnego balu.

Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Grupa Wiewiórki bal karnawałowy
Previous Next Play Pause