Świąteczny czas w naszej grupie

04 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo oczekiwany gość – św. Mikołaj. Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania na ich twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał paczki.

Oprócz pełnego prezentów worka przywiózł ze sobą dużo radości. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami, recytacją wierszyka i przygotowaną laurką. Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

Previous Next Play Pause

Natomiast 21 grudnia wszystkie dzieci odświętnie ubrane  zasiadły do wigilijnej przedszkolnej wieczerzy.  Panie z kuchni przygotowały pyszny wigilijny barszcz i pierogi a panie zadbały o słodkości.  Rozbrzmiewały piękne kolędy , dzieci i panie składały sobie świąteczne życzenia.